Mezinárodní doprava

Na poli mezinárodní dopravy naše firma působí od roku 2004 až do současnosti. Postupem času jsme se zaměřili především na dopravu do Portugalska a Španělska. Používáme techniku Renaulty T520 a Man vše euro 6 s maximálním stářím 3 let. Přepravujeme běžné průmyslové zboží různého charakteru převážně vlastním vozovým parkem ( plachtové návěsy 90cbm, velkoobjemové soupravy 120 cbm). Pro případné svozy a rozvozy převážně drobnějších zásilek až do nejzazších zákoutí Pyrenejského poloostrova používáme vozy našich prověřených partnerů, vše dle potřeb a možností našich zákazníků.

Díky propracovanému systému linek a tras a ve spolupráci s našimi partnery ve strategicky výhodných místech ( Porto, Vigo, Lisabon, Madrid, Alicante, Irun, Barcelona ) jsme schopni efektivně a kvalitně reagovat na částečné přepravy sběrným systémem zásilek. To vše za výhodné ceny a s dostatečnou kvalitou doručení, která je v dnešní době tak žádána.

Přepravujeme i na ostrovy Ibiza, Palma, Canarias jak s překládkou v BCN, Cádiz což je podstatně ekonomicky výhodnější nabídka, tak i na přímo bez překládky. 

Každý z našich partnerů disponuje skladovým a distribučním systémem zajištující komplexní pokrytí Španělska a Portugalska. Stejně tak naše firma disponuje skladem na svoz a rozvoz drobných zásilek po ČR a SR.

Dispečink - rádi se domluvíme s každým a proto mluvíme Španělsky, Portugalsky, Anglicky, Německy a Česky. Používáme moderní sledování vozů a jsme k dispozici téměř 23 hodin denně. Snažíme se očekávat neočekávatelné, vyjít vstříc všem, najít kompromis v ceně. Pravidelně se školíme a zakládáme si na kvalitě služeb.
Profesionalita - řidiči jsou na profesionální úrovni, pravidelně absolvují školení, které obsahuje profesní školení a přezkoušení. 
Samozřejmostí je pojištění nákladu do výše 5 milionů Kč. 

Pravidelná linka "Portugalka"

  • TAM: každou středu vyráží sběrák z Prostějova s pondělní vykládkou kdekoliv na území Portugalska a severního Španělska
  • SEM: zpětný sběr možný do pondělí s páteční až pondělní vykládkou v Česku a na Slovensku

Pravidelná linka "SUR"

  • Každé pondělí vyráží sběrák z Prostějova s páteční vykládkou kdekoliv na jihu Španělska

Linka "Madrid" nepravidelně s pondělní vykládkou

Ceny sběrného systému dle destinace a typu zboží na vyžádání, časy a dny odjezdů se můžou změnit z důvodu státních svátků transitních zemí.

Nabízíme dále celovozové přepravy, just in time, express služby a ostatní běžné služby v dopravě.

Sledování zásilky

Naše vozy si náš zákazník může sledovat za pomocí svého přístupového hesla přes sledovací systém a může mít své zboží pod dohledem, stačí pouze požádat dispečink o své přihlašovací heslo a kliknout na odkaz optifleet